Coronavirus
3D rendering, coronavirus cells covid-19 influenza flowing on grey gradient background as dangerous flu strain cases as a pandemic medical health risk concept of disease cells risk

På grunn av pålegg og retningslinjer fra myndighetene utfører de ansatte i NHF Oslo nå arbeidet fra hjemmekontor. Dette gjelder i første omgang fra og med mandag 16. mars og inntil videre.

Grunnet sommerferieavvikling vil det i de neste ukene kunne oppleves som noe vanskeligere å få kontakt med oss. Da de ansatte har ferie på ulike tidspunkter anbefaler vi at telefoniske henvendelser går gjennom Servicetorget/sentralbordet. Ved henvendelser per epost vil man eventuelt få automaisk fraværsmelding om vedkommende man forsøker å nå er i ferie. De fleste er tilbake fra ferie i medio august.

Sentralbordet vil ha åpen telefon fra kl. 10:00 – 13:00. Telefonnummer 24 10 24 00. Sentralbordet har feriestengt i uke 29-30.

————————————————————————————-

Du kan også ta kontakt med oss direkte per epost eller telefon. Vi har generell telefontid telefontid 0930-1500. Vi gjør imidlertid oppmerksom på at flere på kontoret jobber i fleksitidsløsning for å få hverdagene til å gå opp. Det er derfor ikke sikkert at alle er tilgjengelige gjennom hele den vanlige kontortiden- men vi finner løsninger!

(Foto: Colourbox)

Kontaktinformasjon for direkte henvendelser:

Regionkontorleder

Jørgen Foss

Telefon 952 25 335

Epost jorgen.foss@nhf.no

 

Kommunikasjonsrådgiver

Ida C. Freng

Telefon 97 02 25 82

Epost: ida.freng@nhf.no

 

 

Organisasjonskonsulent

Marius Korsell (vikar)

Telefon: 948 27 874

Epost: marius.korsell@nhf.no

 

 

Interessepolitisk rådgiver

Bianca B. Løkkeberg

Telefon: 941 65 339

Epost: bianca.lokkeberg@nhf.no

 

Tilgjengelighetsrådgiver

Elin Vang Kristiansen

Telefon: 907 03 619

Epost: elin.vang.kristiansen@nhf.no

 

Regionleder

Magnhild Sørbotten

Telefon: 91 61 28 75

Epost: magnhild7@gmail.com

 

Rettighetskonsulent

Elisabeth Wilhelmsen

Telefon: 476 20 535

Epost: elisabethw@nhf.no

 

NHF Oslo er sekretariat for Stopp Hatprat i Norge. Deres nettside finner du HER!

Prosjektleder Stopp Hatprat

Eirik Rise

Telefon: 938 71 472

Epost: eirik@stopphatprat.no

 

Kampanjerådgiver Stopp Hatprat

Monika Kochowicz

Telefon: 967 24 648

Epost: monika@stopphatprat.no