NHF Oslo har lokallag i hele byen. Vi har 16 lag hvorav noen er bydelslag og andre er landsforeningslag.

I tillegg til dette har NHF Oslo eget lokallag av Norges Handikapforbund Ungdom samt regionens eldste lag som dekker hele Oslo, Handikaplaget Aktiv.

Bydelslag

NHF Alna ved leder Søren Kjendlie
tlf 22 32 68 80/482 49 997, e-post: soren.kjendlie@uloba.no

NHF Bjerke ved leder Else Thune
tlf: 932 39 131, e-post: elsejthune@hotmail.no

NHF Sagene ved leder Inger Lise Kristiansen
tlf: 906 05 485, e-post: gorgeline@hotmail.com
Dekker også Grünerløkka, Gamle Oslo og St. Hanshaugen

NHF Ullern ved leder Steinar Hammerstad
tlf: 410 08 953, e-post: annkarin.fronth@getmail.no

NHF Vestre Aker ved leder Egil Arnesen
tlf: 918 52 762, e-post: arnesen.egil@gmail.com

Bor du i en bydel du ikke finner i denne oversikten? Ta kontakt med regionkontoret på telefon 22 02 14 20, så skal vi hjelpe deg!

Norges Handikapforbund Ungdom Oslo ved leder Nikita Amber Abbas
tlf: 467 84 057, e-post: nikita.abbas@live.no 

Lokale landsforeningslag

ALF Oslo (Arbeidsmiljøskade) ved leder Geir Werner
tlf: 92 82 06 75, e-post: oslo@alfnorge.no

HBF (Handikappede barns foreldre) ved leder Rikke Danielsen
tlf: 905 85 137, e-post: rikkedani@gmail.com

LARS Øst/Oslo (ryggmargsskade) ved leder Ingrid Njerve
tlf: 958 33 825, e-post: ingrid.njerve@lars.no

LFA Oslo/Akershus (amputerte) ved leder Arve Birkely
tlf: 922 63 344, e-post: arge@altiboxmail.no

LFN Oslo (nakkeskade) ved leder Åse Olsen
tlf: 971 12 021, e-post: aas-ols@online.no

LFPS Oslo (polio) ved leder Phuoc Tan Le
tlf: 411 43 321, e-post: phuocoslo@hotmail.com

LFS Oslo/Akershus (slagrammede) ved leder Odvar Jacobsen
tlf: 907 48 521, epost: odvar.jacobsen@outlook.no

LKB Oslo (kvinner med bekkenløsningsplager) ved leder Vibeke Helander Bolstad
tlf: 482 42 360, e-post: oslo@lkb.no

Landsforeninger uten lokallag i Oslo

NASPA ved leder Jarle Sterner
tlf: 920 28 277, e-post: jsterner@online.no

AMC ved leder Monica Haugen
tlf: 412 18 357, e-post: leder@amc-foreningen.no

Aktivitetslag

Handikaplaget Aktiv ved leder Ole Kristian Iversen
tlf: 913 60 770, epost: hl.aktiv@getmail.no