NHF Andøy

Odd-Einar Gudbrandsen, Nygata 18, 8480 Andenes
Mobil: 940 86 231, oddegud@online.no

NHF Ballangen

Frank Bertheussen, Arnes E-6 63, 8540 Ballangen
Mobil: 906 94 946, ulvsvaage6@gmail.com

NHF Bindal

Eivind Aakvik, Terrveien 3, 7980 Terråk
Mobil: 91735763, eivind@aakvik.com

NHF Brønnøy

Mariette Korsrud, Svingen 2, 8907 Brønnøysund
Mobil: 911 68 528, mariette.korsrud@gmail.com

NHF Narvik

Mari-Tove Ådal, Bergveien 67, 8520 Akernes
Mobil: 952 26 196,nhfn@online.no

NHF Rana

Eva Aag Isaksen, Kveldsolgata 100, 8618 Mo i Rana
Mobil: 470 20 634

NHF Kvænangen

Karl Henrik Solheim, Sollia 20, 9161 Burfjord

Mobil: 406 24 944, karlh@live.no

NHF Tromsø

Geirmund Dalen, Hjalmar Johansens gate 104 D, 9007 Tromsø

Mobil: 915 10 016, Geirmund@gdalen.com

NHF Hammerfest

Mona R. Lundmark, Nils Fredrik Rønbecksvei 1A, 9602 Hammerfest

Mobil: 938 50 295, mona-lundmark@fikas.no

NHF Tana

Brynli Ballari, Austertanaveien 2347, 9842 Tana
Mobil: 959 49 765, brynli2347@gmail.com

NHF Sortland

Asbjørn Emil Simonsen, Røsslyngveien 26, 8402 Sortland

Mobil: 480 06 849, asbjorn.simonsen@vkbb.no

NHFU Nord-Norge

Regine Elvevold

Mobil: 47 64 61 73, regineelvevold@hotmail.com

Landsforeningen for Polioskadde, (LFPS) Nordland

Edvard Elvegaard, Sorhammarn 24, 8150 Ørnes
Mobil: 958 25 205, striholmen@mac.com

Landsforeningen for Slagrammede (LFS) Nordland

Randi Nesje, Storvollen 50, 8015 Bodø
Mobil: 916 98 355, rknesje@online.no

Landsforeningen for Slagrammede (LFS) Øst-Finnmark

Liv E. Hammer, Langnesveien 107, 9845 Tana
Mobil: 906 29 940, liveliham@yahoo.no

Landsforeningen for kvinner med bekkenleddsmerter (LKB) Troms

Maria Edvardsen, Thorshaugveien 42
Mobil: 482 42 412, troms@lkb.no

Landsforeningen for kvinner med bekkenleddsmerter (LKB) Finnmark

Heidi Botten, Krokvegen 45, 9020 Tromsdalen
Mobil: 900 70 380, finnmark@lkb.no

Landsforeningen for nakkeskadde (LFN) Nordland

Nina Norheim, Storvikhammarn 59, 8014 Bodø
Mobil: 415 50 591, nina.nordheim@gmail.com

Landsforeningen for ryggmargsskadde (LARS) Finnmark

Kjell Magne Johansen, Storfjellveien 126, 9600 Hammerfest
Mobil: 470 13 663, kjell-magne@fikas.no

Leder:

Barbro Holmstad (NHF Narvik), Mobil:995 63 258, batholms@online.no

Nestleder:

Gunnar Olsen (LFPS Nordland), Mobil: 412 50 346, Gunnarolsen42@gmail.com

Styremedlemmer:

Inger Svenning (Kontaktperson NHF), Mobil: 992 59 439, ingerks@msn.com

Merethe Krohn (NHF Tromsø/LARS), Mobil: 952 42 505, Merete-kr@outlook.no

Marit Sørdal (NHF Ballangen/NASPA), Mobil: 907 10 334, maritsordal@hotmail.com

Vararepresentanter:

Henriette Andreassen (NHF Tromsø), Mobil: 995 63 555, hette89@hotmail.com

Erik Lemika (NHF Hammerfest), Mobil: 481 28 358, erik@lemika.no 

Brynli Ballari (NHF Tana), Mobil: 959 49 765, brynly2347@gmail.com 

Tor Ivar Harz Myrland (NHF Narvik), Mobil: 465 80 627, timyrlan@online.no 

Frode Heggelund (NHF Tromsø), Mobil: 466 32 789, frode.h@online.no